YAZILI SINAV SONUÇLARI

IV. Derece Hemşire (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) (Geçici Listeler) 17 Eylül, 2014
Öğretmenlik Sınavı (Kesin Listeler) 17 ve 23 Eylül, 2014
Öğretmenlik Sınavı (Geçici Listeler) 6, 7, 13 ve 17 Eylül, 2014
III. Derece Tasnif Memuru (Milli Arşiv ve Araştırma Dairesi) (Kesin Liste) 26 Ağustos, 2014
İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi) (Kesin Liste) 18 Ağustos, 2014
İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi) (Kesin Liste) 18 Ağustos, 2014
Yeterlik Sınav Sonuçları (Kesin Listeler) 18 Ağustos, 2014
İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi) (Geçici Liste) 9 Ağustos, 2014
İlkokul Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi) (Geçici Liste) 9 Ağustos, 2014
III. Derece Tasnif Memuru (Milli Arşiv ve Araştırma Dairesi) (Geçici Liste) 31 Temmuz, 2014
Yeterlik Sınav Sonuçları (Geçici Listeler) 26 Temmuz, 2014
İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi) (Kesin Liste) 11 Temmuz, 2014
III. Derece Şube Amiri (Personel Dairesi) (Kesin Liste) 9 Temmuz, 2014
II. Derece Müdür Muavini (Personel Dairesi) (Kesin Liste) 9 Temmuz, 2014
İlkokul Müdürü (İlköğretim Dairesi) (Geçici Liste) 7 Temmuz, 2014
III. Derece Şube Amiri (Personel Dairesi) (Geçici Liste) 3 Temmuz, 2014
II. Derece Müdür Muavini (Personel Dairesi) (Geçici Liste) 3 Temmuz, 2014
III. Derece Savcılık (Memuru) Amiri (Hukuk Dairesi) (Kesin Liste) 28 Nisan, 2014 II. Derece Genel Sekreter Yardımcısı (İdari) (Hukuk Dairesi) (Kesin Liste) 28 Nisan, 2014
III. Derece Şube Amiri (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Kesin Liste) 28 Nisan, 2014III. Derece Müfettiş Yardımcısı (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Kesin Liste) 28 Nisan, 2014 II. Derece Müdür Muavini (İdari) (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Kesin Liste) 28 Nisan, 2014 II. Derece Müfettiş (Müdür Muavini) (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Kesin Liste) 28 Nisan, 2014
III. Derece Savcılık (Memuru) Amiri (Hukuk Dairesi) (Geçici Liste) 22 Nisan, 2014 II. Derece Genel Sekreter Yardımcısı (İdari) (Hukuk Dairesi) (Geçici Liste) 22 Nisan, 2014
III. Derece Şube Amiri (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Geçici Liste) 22 Nisan, 2014III. Derece Müfettiş Yardımcısı (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Geçici Liste) 22 Nisan, 2014 II. Derece Müdür Muavini (İdari) (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Geçici Liste) 22 Nisan, 2014 II. Derece Müfettiş (Müdür Muavini) (Gümrük ve Rüsumat Dairesi) (Geçici Liste) 22 Nisan, 2014 II. Derece Müdür Muavini (Mesleki Teknik Öğretim Dairesi) (Kesin Liste) 16 Nisan, 2014
II. Derece Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi) (Kesin Liste) 16 Nisan, 2014
II. Derece Müdür Muavini (Genel Ortaöğretim Dairesi) (Kesin Liste) 16 Nisan, 2014
I. Derece Yüksek Öğretim Müfettişi (YÖDD) (Kesin Liste) 16 Nisan, 2014
II. Derece Müdür Muavini (Mesleki Teknik Öğretim Dairesi) (Geçici Liste) 12 Nisan, 2014
II. Derece Müdür Muavini (İlköğretim Dairesi) (Geçici Liste) 12 Nisan, 2014
II. Derece Müdür Muavini (Genel Ortaöğretim Dairesi) (Geçici Liste) 12 Nisan, 2014
I. Derece Yüksek Öğretim Müfettişi (YÖDD) (Geçici Liste) 11 Nisan, 2014
III. Derece İlk Yardım Nöbetçi Doktoru (YTKD) (Geçici Liste) 10 Nisan, 2014
Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı (Kesin Liste) 8 Nisan, 2014
III. Derece Yüksek Hemşire (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) (Kesin Liste) 7 Nisan, 2014
Üst Düzey Yeterlik Sınavı (Kesin Liste) 2 Nisan, 2014
Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı (Geçici Liste) 29 Mart, 2014
Üst Düzey Yeterlik Sınavı (Geçici Liste) 21 Mart, 2014
III. Derece Yüksek Hemşire (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) (Geçici Liste) 15 Mart, 2014
I. Derece Eğitim - Öğretim Uzmanı (Mesleki Teknik Öğretim Dairesi) (Kesin Liste) 6 Mart, 2014
I. Derece Eğitim - Öğretim Uzmanı (Mesleki Teknik Öğretim Dairesi) (Geçici Liste) 25 Subat, 2014
Orta Düzey Yeterlik Sınavı (Kesin Liste) 17 Şubat, 2014
Alt Düzey Yeterlik Sınavı (Kesin Liste) 17 Şubat, 2014
Alt Düzey Yeterlik Sınavı (Geçici Liste) 8 Şubat, 2014
Orta Düzey Yeterlik Sınavı (Geçici Liste) 8 Şubat, 2014
II. Derece I. Sınıf Katip (Personel Dairesi) (Kesin Liste) 30 Ocak, 2014
III. Derece II. Sınıf Katip (Personel Dairesi) (Kesin Liste) 30 Ocak, 2014
II. Derece I. Sınıf Katip (Personel Dairesi) (Geçici Liste) 18 Ocak, 2014
III. Derece II. Sınıf Katip (Personel Dairesi) (Geçici Liste) 18 Ocak, 2014
Öğretmenlik Sınavı (Kesin Listeler) 14 Ocak, 2014
Öğretmenlik Sınavı (Geçici Listeler) 4 Ocak, 2014 Yeterlik Sınav Sonuçları (Kesin Listeler) 18 Aralık, 2013
Yeterlik Sınav Sonuçları (Geçici Listeler) 7 Aralık, 2013 III. Derece Sürüş Ehliyeti Şube Amiri(Gelir ve Vergi D.)(Kesin Listele) 19 Kasım, 2013 III. Derece Sürüş Ehliyeti Şube Amiri(Gelir ve Vergi D.)(Geçici Listele) 14 Kasım, 2013 Öğretmenlik Sınavı (Kesin Listele) 12 Ekim, 2012 Öğretmenlik Sınavı (Geçici Listele) 22 Eylül, 2012 Yeterlik Sınav Sonuçları (Kesin Listele) 3 Ağustos 2012 Yeterlik Sınav Sonuçları 28 Temmuz, 2012
Sivil Havacılık Dairesi (Kesin Listeler) 28 Haziran, 2012
Sivil Havacılık Dairesi (Geçici Listeler) 28 Haziran, 2012
Okul Müdürü (GOÖD ve MTÖD) (Kesin Liste) 20 Haziran, 2012 Okul Müdür Muavini (GOÖD ve MTÖD) (Kesin Liste) 20 Haziran, 2012 Okul Müdürü (GOÖD ve MTÖD) (Geçici Liste) 9 Haziran, 2012 Okul Müdür Muavini (GOÖD ve MTÖD) (Geçici Liste) 9 Haziran, 2012Su Ürünleri Şube Amiri (Hayvancılık) (Kesin Liste) 6 Haziran, 2012 Su Ürünleri Şube Amiri (Hayvancılık) (Geçici Liste) 30 Mayıs, 2012 Başmukayyit Yardımcısı (Mahkemeler) (Kesin Liste) 3 Mayıs, 2012
Başmukayyit Yardımcısı (Mahkemeler) (Geçici Liste) 26 Nisan, 2012 Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı (Kesin Liste) 24 Nisan, 2012 Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı (Geçici Liste) 14 Nisan, 2012 Doktorlar (YTKD ve TSHD) (Kesin Liste), 2 Mart, 2012 III. Derece Denetçi (Sayıştay) (Kesin Liste), 29 Şubat, 2012 Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Ö. (Kesin Liste), 29 Şubat, 2012
Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Ö. (Geçici Liste), 23 Şubat, 2012III. Derece Maliye Müfettiş Yar (Mal. Tef. İnc.K.)(Kesin Liste), 20 Şubat, 2012
III. Derece II. Sınıf Maliye Mem. (Hazine ve Muhasebe D.)(Kesin Liste), 20 Şubat, 2012
III. Derece Denetçi (Sayıştay)(Geçici Liste), 11 Şubat, 2012
III. Derece II. Sınıf Maliye Mem. (Hazine ve Muhasebe D.)(Geçici Liste), 4 Şubat, 2012
III. Derece Maliye Müfettiş Yar (Mal. Tef. İnc.K.)(Geçici Liste), 4 Şubat, 2012
III. Derece Maliye Baş Müfettişi (Mal. Tef. İnc.K.)(Kesin Liste), 1 Şubat, 2012
III. Derece Kıdemli Denetçi (Sayıştay) (Kesin Liste), 1 Şubat, 2012
Hemşirelik (Kesin Listeler), 3 Şubat, 2012
Doktorlar (YTKD ve TSHD)(Geçici Listeler), 28 Ocak, 2012
Üst Düzey (Kesin Liste), 26 Ocak, 2012
Yabancı Dil Sınavı (Kesin Liste), 26 Ocak, 2012
III. Derece Maliye Baş Müfettişi (Mal. Tef. İnc.K.)(Geçici Listeler), 25 Ocak, 2012 III. Derece Kıdemli Denetçi (Sayıştay) (Geçici Listeler), 25 Ocak, 2012 Hemşirelik (YTKD ve TSHD) (Geçici Listeler), 14 Ocak, 2012 Yabancı Dil Sınavı (Geçici Liste), 14 Ocak, 2012 Üst Düzey (Geçici Listeler), 12 Ocak, 2012 I. Derece Başmukayyit (Mahkemeler) (Kesin Listeler), 6 Ocak, 2012
II. Derece Baş Denetçi Yardımcısı (Sayıştay) (Kesin Listeler), 3 Ocak, 2012 II. Derece Uzman Denetçi (Sayıştay) (Kesin Listeler), 3 Ocak, 2012
Yeterlik Sınav Sonuçları (Kesin Listeler), 2 Ocak, 2012 I. Derece Başmukayyit (Mahkemeler) (Geçici Listeler), 27 Aralık, 2011 II. Derece Baş Denetçi Yardımcısı (Sayıştay) (Geçici Listeler), 27 Aralık, 2011 II. Derece Uzman Denetçi (Sayıştay) (Geçici Listeler), 27 Aralık, 2011
IV. Derece Mahkeme Memuru (Mahkemeler) (Geçici Liste) 17 Aralık, 2011IV. Derece Mahkeme Stenografı (Mahkemeler) (Geçici Liste) 17 Aralık, 2011
Yeterlik Sınav Sonuçları (Geçici Listeler), 24 Aralık, 2011
III. Derece Savcılık (Memuru) Amiri (Hukuk Dairesi) (Kesin Liste) 20 Aralık, 2011IV. Derece Mahkeme Memuru (Mahkemeler) (Kesin Liste) 27 Aralık, 2011IV. Derece Mahkeme Stenografı (Mahkemeler) (Kesin Liste) 27 Aralık, 2011 II. D. Maliye Tef. ve İnc. K. Başkan Yrd. (Maliye Tef. ve İnc. Kur.) (Kesin Liste) 16 Aralık, 2011III. Derece Savcılık (Memuru) Amiri (Hukuk Dairesi) (Geçici Liste) 14 Aralık, 2011
II. D. Maliye Tef. ve İnc. K. Başkan Yrd. (Maliye Tef. ve İnc. Kur.) (Geçici Liste)12 Aralık, 2011
Öğretmenlik Sınavı (Kesin Liste) 12 Kasım, 2011 Öğretmenlik Sınavı (Geçici Liste) 12 Kasım, 2011 Öğretmenlik Sınavı (Kesin Liste) 17 Eylül, 2011 Öğretmenlik Sınavı (Geçici Liste) 17 Eylül, 2011 İlkokul Müdürü Sınavı (Kesin Liste) 15 Eylül, 2011 İlkokul Müdür Muavini Sınavı (Kesin Liste) 15 Eylül, 2011 İlkokul Müdürü Sınavı 3 Eylül, 2011 İlkokul Müdür Muavini Sınavı 3 Eylül, 2011 Yeterlik Sınav Sonuçları (Kesin Listele) 29 Ağustos 2011 Yeterlik Sınav Sonuçları 20 Ağustos 2011 Yabancı Dil - İngilizce Sınavı 16 Nisan, 2011
Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü, Kesin Liste - 31 Mart, 2011
Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü, 15 Mart, 2011
Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü, 4 Mart, 2011
Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi (Kesin Liste), 3 Şubat, 2011
II. Derece I. Sınıf Mühendis, Hayvancılık Dairesi, 25 Ocak, 2011
Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi, 18 Ocak, 2011
Yeterlik Sınav Sonuçları - Kesin Listeler, 10 Ocak, 2011
II. Derece I. Sınıf İdare Memuru (Personel Dairesi), 28 Aralık, 2010 Sosyal Hizmetler Dairesi, 28 Aralık, 2010
Yeterlik Sınav Sonuçları, 25 Aralık, 2010
I. Derece Gençlik Merkezleri Yönetmeni (Gençlik Dairesi) 30 Kasım, 2010
II. Derece Basın-Yayın ve Enformasyon Memuru (Enformasyon Dairesi) 23 Kasım, 2010 I. Derece Fotoğrafçı (Enformasyon Dairesi) 23 Kasım, 2010 II. Derece 2'nci Sekreter (Dışişleri Dairesi) 21 Ekim, 2010 II. Derece Tanıtma Memuru (Tanıtma Dairesi) 20 Ekim, 2010
I. Derece Eğirim - Öğretim Uzmanı (Genel Ortaöğretim Dairesi) 30 Eylül, 2010
Geçici Öğretmen Sıralama Sınavı - Kesin Liste, 27 Eylül, 2010 Geçici Öğretmen Sıralama Sınavı, 18 Eylül, 2010 Yeterlik Sınav Sonuçları (Kesin Liste), 1 Eylül, 2010
Öğetmen Sınav Sonuçları, (Kesin Listeler) 24 Ağustos, 2010 Öğetmen Sınav Sonuçları, (Geçici Listeler) 14 Ağustos, 2010
I. Derece Yüksek Öğretim Müfettişi (Yük. Öğt ve Dışilişkiler Dairesi), 10 Ağustos, 2010 Okul Müdürü (GOÖD-MTÖD) 2 Ağustos, 2010 Okul Müdür Muavini (GOÖD-MTÖD) 2 Ağustos, 2010
Yeterlik Sınav Sonuçları, 31 Temmuz, 2010
Yabancı Dil - İngilizce Sınavı 9 Mayıs, 2010
II. Derece Müdür Muavini/Başkonsolos (Dışişleri Dairesi), 17 Şubat, 2010 III. Derece Akaryakıt, LPG ve Doğal Gaz Şube Amiri (Ekonomi ve Enerji B.), 13 Ocak, 2010
Yeterlik Sınav Sonuçları, 26 Aralık, 2009
Öğetmen Sınav Sonuçları (Kesin Sonuçlar), 10 Kasım, 2009
Öğetmen Sınav Sonuçları, 31 Ekim, 2009
Özel Ders Ögr (Okul Öncesi) Kesin Liste, 15 Eylül, 2009
Özel Ders Ögr (Okul Öncesi), 09 Eylül, 2009
Öğretmen Kesin Sınav Sonuçları, 22 Ağustos, 2009
Öğretmen Geçici Sınav Sonuçları, 22 Ağustos, 2009
Yeterlik Sınav Sonuçları, 25 Temmuz, 2009
Yabancı Dil - İngilizce Sınavı 25 Nisan, 2009
III. Derece İlkyardım Nöbetçi Doktoru (YTKD) 12 Şubat, 2009 Üst Düzey Yeterlik Sınavı 11 Şubat, 2009 Belediye Büro İşçisi (Akıncılar Belediyesi) 8 Şubat, 2009 Kitabet Kadroları Yazılı Sınavı (Personel Dairesi) 31 Ocak, 2009 Kitabet Kadroları Sınavı (Personel Dairesi) 31Ocak, 2009
III. Derece Hukuk İşleri Amiri (Kooperatif Şirketler Mukayyitliği) 30 Ocak, 2009 Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı (Milli Eğitim ve Kültür B.) 27 Ocak, 2009 Çevre Koruma Dairesi (27 Ocak, 2009) Polis Yarışma Sınavı 24 Ocak, 2009 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi 15 Ocak, 2009
Polis Yeterlik Sınavı 10 Ocak, 2009 II. Derece İdari İşler ve Sicil İşleri Müdür Muavini (Kamu Hizmeti Komisyonu) 8 Ocak, 2009
II. Derece Müdür Muavini (Su İşeri Dairesi) 8 Ocak, 2009 I. Derece Talim ve Terbiye Kurulu Üyesi (Talim ve Terbiye Dairesi) 8 Ocak, 2009 GKK Mesleki Çavuş Yazılı Sınavı 29 Aralık, 2008II. D. Müdür Muavini (Devlet Laboratuvarı Dairesi) 22 Aralık, 2008
III. D. Hastane Amiri (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 19 Aralık, 2008
Hukuk Dairesi (19 Aralık, 2008)
Devlet Labaratuvarı Dairesi (16 Aralık, 2008)
II. Derece Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı (5 Aralık, 2008)
Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi (3 Aralık, 2008) Sanayi Dairesi (3 Aralık, 2008) III. D. Yayım, Reklam ve İstatistik Şube Amiri (Turizm Tanıtma ve Pazarlama D.) 3 Aralık, 2008 III. D. Milli Eğitim Başdenetmeni (Milli Eğitim Denetleme, Değ. ve Yönlendirme Kur. ) 2 Aralık, 2008 II. Derece Müdür Muavini (Genel Ortaöğretim Dairesi) 25 Kasım, 2008
I. Derece Eğitim - Öğretim Uzmanı (25 Kasım, 2008)
III. Derece Etüd ve Plan Şube Amiri (Su İşleri Dairesi) 14 Kasım, 2008 II. Derece Müdür Muavini (Orman Dairesi) 14 Kasım, 2008 Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi Hemşireler (11-12 Kasım, 2008)
Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi Hemşireler (11-12 Kasım, 2008)
Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi Klinik Şefleri (12 Kasım, 2008)
IV. D. Hava Trafik Kontrolörü Yardımcısı (Sivil Havacılık Dairesi) 1 Kasım, 2008
GKK Yedek Subay Sınavı - 22 Ekim, 2008
IV. Derece Muhafız(Gümrük ve Rüsumat Dairesi), 25 Ekim, 2008
III. D. İzin Makamı Sekreteri (İçişleri Bakanlığı) 22 Ekim, 2008
Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi, 17 Ekim, 2008
Üst Düzey Yeterlik Sınavı, 15 Ekim, 2008
Yunanca (Rumca) Geçici Öğretmen Sınavı, 8 Ekim, 2008
Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesi (26 Eylül, 2008)
Şehir Planlama Dairesi (22 Eylül, 2008)
Öğretmen Sınav Sonuçları (23 Ağustos, 2008)
III. Derece 3'üncü Sekreter (Dışişleri Dairesi), 11 Ağustos, 2008
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı - Mesleki Yazılı Sınavı , 14 Ağustos, 2008
Yeterlik Sınavları, 26 Temmuz, 2008
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı (1 Temmuz, 2008)
IV. Derece Hava Trafik Kontrolörü Yrd. (Sivil Havacılık Dairesi) 28 Haziran, 2008
IV. Derece Meydan İtfaiye Memuru (Sivil Havacılık Dairesi) 28 Haziran, 2008
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı 20 Haziran, 2008
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı 20 Haziran, 2008
Merkezi Cezaevi 14 Haziran, 2008
III. Derece İnşaat Mühendisi (Karayolları Dairesi) 11 Haziran, 2008
III. Derece II. Sınıf İdare Memuru (Personel Dairesi) 30 Mayıs, 2008
II. Derece Müfettiş Müdür Muavini (Gelir ve Vergi Dairesi) 21 Mayıs, 2008
I. D. Eğitim Denetmeni (Milli Eğitim Denetleme, Değerlendirme ve Yönlendirme Kur.) 16 Mayıs, 2008
Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı (26 Nisan, 2008)
Su İşleri Dairesi (22 Nisan, 2008)
III. D. Değerlendirme, Ekonomi ve İstatistik Araştırma Uz. (Tarımsal Araştırma Ens.) 22 Nisan, 2008
Bilgisayar Seviye Tepit Sınavı (Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı) 18 Nisan, 2008
İlkokul Öğretmeni (İlköğretim Dairesi) 12 Nisan, 2008
III. Derece Raportör (KKTC Cumhuriyet Meclisi Genel Sekreterliği Örgütü) 9 Nisan, 2008
Münendis II (Elektrik-Elektronik) ve Teknisyen C (Elektrik) (K.T. Elektrik Kurumu)5 Nisan, 2008
II. Derece Diş Hekimi (Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi) 10 Mart, 2008
I. Derece Mesul Diş Hekimi (Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi) 10 Mart, 2008
Yedek Subay Sınavı (Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı) 6 Mart, 2008
III. Derece Sürüş Ehliyeti Şube Amiri (Gelir ve Vergi Dairesi) 27 Şubat, 2008
I. Derece Tahsilat Sorumlusu (Gelir ve Vergi Dairesi) 27 Şubat, 2008
III. Derece Gelir ve Vergi Amiri (Gelir ve Vergi Dairesi) 27 Şubat, 2008
III. D. Mali Şube Amiri (Telekomünikasyon Dairesi)19 Şubat, 2008
III. D. Otomasyon Sistemleri Teknik Şube Amiri (Telekomünikasyon Dairesi)19 Şubat, 2008
III. D. Şebekeler Teknik Şube Amiri (Telekomünikasyon Dairesi)19 Şubat, 2008
II. D. Müdür Muavini (Telekomünikasyon Dairesi)19 Şubat, 2008
II. D. Müdür Muavini (Çalışma Dairesi)14 Şubat, 2008
I. D. Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Uz. (GOÖD)12 Şubat, 2008
I. D. Milli Günler, Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Koordinasyon Uz.(İlköğretim D.)12 Şubat, 2008
III. D. Özel Okullar ve Kurs Yerleri Şube Amiri (Eğitim Ortak Hizmetler Dairesi)12 Şubat, 2008
III. Derece Hizmetiçi Eğitim Şube Amiri(Eğitim Ortak Hizmetler Dairesi)12 Şubat, 2008
I. Derece Yüksek Öğretim Müfettişi (Yüksek Öğrenim ve Dışilişkiler Dairesi)12 Şubat, 2008
III. D. Planlama, İstatistik ve Araştırma Şube Amiri (Turizm Planlama Dairesi)12 Şubat, 2008
III. D. Teşvik ve Denetim Şube Amiri (Turizm Planlama Dairesi)12 Şubat, 2008
I.D. Talim ve Terbiye Kurulu Üyesi (Talim ve Terbiye Dairesi)12 Şubat, 2008
II. Derece Veteriner Yardımcı Teknisyeni (Veteriner Dairesi) 26 Aralık, 2007
IV. Derece Veteriner Teknisyeni (Veteriner Dairesi) 26 Aralık, 2007
IV. Derece II. Sınıf Hayvancılık Teknisyeni (Hayvancılık Dairesi) 25 Aralık, 2007
IV. Derece II. Sınıf Tarım ve Hayvancılık Teknisyeni (Devlet Üretme Çiftlikleri D.) 25 Aralık, 2007
I.D. Ölçme Değerlendirme ve Eğitim İstatistiği Uzmanı (Eğitim Ortak Hizmetler D.) 25 Aralık, 2007
II. D. Radyoloji (Diagnostik) Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 25 Aralık, 2007
III. Derece Sanatçı (Kültür Dairesi) 25 Aralık, 2007
III. Derece Eczacı(Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi ve Sosyal Sigortalar Dairesi)18 Aralık, 2007
Alt Düzey Yeterlik Sınav Sonuçları
Ortaokul Düzeyi Yeterlik Sınav Sonuçları
Orta Düzey Yeterlik Sınav Sonuçları
Üst Düzey Yeterlik Sınav Sonuçları
Genel Hizmet İşçisi "B" (Torno Operatörü) (K.T. Elektrik Kurumu) 8 Aralık, 2007
Teknisyen C (Makina Teknisyeni) (K.T. Elektrik Kurumu) 8 Aralık, 2007
Mühendis II (Elektrik - Elektronik)(K.T. Elektrik Kurumu) 8 Aralık, 2007
Genel Hizmet İşçisi "B" Muhasebe (İşçi)(K.T. Elektrik Kurumu) 8 Aralık, 2007
Teknisyen C (Elektrik - Elektronik Teknisyeni) (K.T. Elektrik Kurumu)8 Aralık, 2007
III. Derece Maliye İstatistik ve Ayniyat Memuru (Mahkemeler) 7 Aralık, 2007
I. Derece Muakyyit (Mahkemeler) 5 Aralık, 2007
II. Derece Muakyyit (Mahkemeler) 5 Aralık, 2007
III. Derece Muakyyit (Mahkemeler) 5 Aralık, 2007
IV. D. Mahkeme Memuru(Mahkemeler) 5 Aralık, 2007
IV. D. Ambar Memuru (Mahkemeler) 5 Aralık, 2007 IV. D. Teknisyen (Mahkemeler) 5 Aralık, 2007 II. D. Çocuk Onkolojisi Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 4 Aralık, 2007
II. D. Çocuk Nefrolojisi Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 4 Aralık, 2007
II. D. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı (Yataklı Tedavi Kur. D.) 4 Aralık, 2007
III. Derece Mukayyitlik Amiri (Mahkemeler) 3 Aralık, 2007
II. Derece Başmukayyit Yardımcısı (Mahkemeler) 3 Aralık, 2007
III. Derece Kütüphane Memuru (Mahkemeler) 3 Aralık, 2007
IV. Derece III. Sınıf Teknisyen (Meteoroloji Dairesi)23 Kasım, 2007
II. Derece Acil Tıp Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 23 Kasım,2007
II. Derece Nefroloji Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 21 Kasım,2007
II. Derece Gastroentroloji Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 21 Kasım,2007
II. Derece Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları D.) 21 Kasım,2007
II. Derece Nöroloji Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 21 Kasım,2007
II. Derece Radyoloji (Diagnostik) Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 21 Kasım,2007
II. Derece Anastezi ve Reanimasyon Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 21 Kasım,2007
II. Derece Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı (Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi) 21 Kasım,2007
III. Derece Tercüman/Mütercim (Mahkemeler)19 Kasım, 2007
III. Derece Tercüman-Mütercim (İngilizce) (Hukuk Dairesi)19 Kasım, 2007
IV. Derece Steno-Daktilo (Bakanlar Kurulu Genel Sekreterliği) 16 Kasım, 2007
Üst Düzey Yeterlik Sınavı ,14 Kasım, 2007
I. Derece Teknik İşler Sorumlusu (Sivil Havacılık Dairesi) 13 Kasım, 2007
I. D. Hava Trafik Kontrol Ekip Sorumlusu (Sivil Havacılık Dairesi) 13 Kasım, 2007
III. Derece Yardımcı Su Ürünleri Uzmanı (Hayvancılık Dairesi) 31 Ekim, 2007
III. Derece Hukukçu (Sosyal Sigortalar Dairesi) 24 Ekim, 2007
III. Derece Maliye ve Muhasebe Memuru (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı) 24 Ekim, 2007
IV. Derece Tebliğ ve İcra Memuru (Mahkemeler) 19 Ekim, 2007
IV. Derece Fotoğrafçı (Tanıtma Dairesi) 16 Ekim, 2007
III. Derece Cezaevi Psikoloğu (Merkezi Cezaevi) 10 Ekim, 2007
IV. Derece Elektrikçi (Merkezi Cezaevi) 10 Ekim, 2007
IV. Derece Sıhhi Tesisatçı (Merkezi Cezaevi) 10 Ekim, 2007
Öğretmenlik Sınav Sonuçları (GOÖD - MTÖD)3 Eylül, 2007
Öğretmenlik Sınav Sonuçları(İlköğretim Dairesi) 3 Eylül, 2007
Yeterlik Sınav Sonuçları 28 Temmuz, 2007
III. Derece II. Sınıf Bütçe Memuru (Bütçe Dairesi) 25 Temmuz, 2007
IV. Derece Kadın Gardiyan Eri(Merkezi Cezaevi)16 Temmuz, 2007
IV. Derece Erkek Gardiyan Eri(Merkezi Cezaevi)16 Temmuz, 2007
III. Derece Mimar (Planlama ve İnşaat Dairesi) 9 Temmuz, 2007 III. Derece İç Mimar (Planlama ve İnşaat Dairesi) 9 Temmuz, 2007 III. Derece İnşaat Mühendisi (Planlama ve İnşaat Dairesi) 9 Temmuz, 2007